KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15769039
nr 1576 9039
Gustav Peirre, Stockholmsmotiv. Signerad. Signerad. Olja på duk, bildmått: 59x72 cm, yttermått inklusive ram: 73x87 cm
Utrop:
700 kr
Såld:
600 kr
måndag 6 november 2023
kl 20:34:54
300 kr
350 kr
400 kr
500 kr
500 kr
500 kr (Budbetjänt)